Po małej zapowiedzi pełny materiał z katowickiej sesji. Pomysł urodził się w grudniu, razem z Michałem chcieliśmy zrobić sesje fashion i tak zaczęliśmy szukać odpowiedniej modelki, wizażystki, projektanta, niestety pomysł z projektantem nie wypalił. No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Zdjęcia robiliśmy w 111 studio bardzo dobrze wyposażone studio, do sesji użyliśmy 4 lampy no i w końcu mogłem spróbować zdjęć z oktą 😛 generalnie niczego nam nie brakowało, no może tylko jakiegoś grajka, ale na szczęście Michał miał telefon z dzwonkami polifonicznymi więc i muzyka była :p
Angela, nasza młodziutka modelka. Wysoka( 175cm ;)), szczupła o prześlicznej buźce… czego chcieć więcej. Przygotowana do sesji, co do pozowania to chciał bym żeby każda następna modelka z która będę miał przyjemność współpracować umiała tak pozować, a i stylistka z niej niezła 😉 Mam nadzieje że wykorzysta swój talent i kiedyś miło nas zaskoczy.

Wizażystka Madzia, bardzo się ciesze ze do nas dołączyła, zrobiła piękny makijaż i przez cała sesje dbała o wygląd modelki… miała nawet czekoladę dla fotografów 😛 Mam nadzieje ze będę miał okazje jeszcze kiedyś brać udział w sesji na której będzie malowała. Musze jeszcze raz podziękować Michałowi że namówił mnie na sesje ze złamana ręką, ledwie aparat trzymałem a o przestawianiu lamp to raczej mowy nie było 🙂

Modelka: Angela K.
Wizażystka: Madzia

Comments
  • offka
    Odpowiedz

    Angela okazała się stylistką rewelacyjną Marcinie, nie wiem, czy któremuś projektantowi, czy styliście udałoby sie tak pięknie wszystko zgrać…jak zrobiła to Angela:) Były to 3h “wytężonej” pracy…przynajmniej z mojej strony;) Chłopaki dały radę:D Efekt widać przeca!:)

Leave a Comment